Skip to content Skip to footer

Kiek kainuoja internetinė parduotuvė?

Dauguma šios paslaugos tiekėjų laiko šią informaciją mistifikuotą ir sunkiai atskleidžia ją viešai. Mes nusprendėme nutraukti paslapties šydą ir atvirai Jums atsakyti į klausimą: kiek kainuoja internetinė parduotuvė? Šis klausimas yra vienas dažniausiai girdimų iš mūsų klientų. Manau, kad tai yra visiškai natūralus klausimas, nes visi norime sužinoti siūlomos paslaugos kainą.  Kaip taisyklė, visi mes, prieš perkant didesnį pirkinį, tikriname kainas skirtingose vietose. Lygiai tą patį daro ir mūsų klientai kai nori sužinoti kiek jiems gali kainuoti pinigėlių už naują internetinės parduotuvės sukūrimą. Tęskite skaitymą ir sužinosite keletą įdomių dalykėlių apie šios srities kainodarą.

Internetinė parduotuvė, kuri kainuoja pigiausiai

Jei esate e-komercijos versle naujokas ir nesate tikri jog šis verslas Jums patiks, neš pelną ir apskritai jam rasite pakankamai laiko, tokiu atveju siūlyčiau rinktis patį paprasčiausią ir pigiausią sprendimą. Tai yra tiesiog įsidiegti standartinę atviro kodo e-prekybos platformą ir palikti standartinį dizainą, kuris jau būna iškarto integruotas sistemos pakete.

Paprastą e-parduotuvės sistemos diegimą gali atlikti praktiškai bet kuris programuotojas ar žmogus, kuris turi šiek tiek supratimo apie informacines technologijas. Kai kurie serverių nuomos paslaugų tiekėjai kaip „Hostinger“ suteikia galimybę patiems pasirinkti kokią e-prekybos platformą įsidiegti vieno mygtuko paspaudimu. Pvz.: Prestashop, Magento, Opencart, WooCommerce ar kitokią.

Iš esmės susikurti e-parduotuvę pačiam nėra labai sudėtinga. Apie tai rašysime savo kitame straipsnyje „Kaip susikurti e-parduotuvę pačiam nemokamai“. Grįžtant prie esminės temos kiek gi kainuoja ta internetinė parduotuvė, galime teigti, jog pačiu pigiausiu atveju gali užtekti tik įsigyti tinkamą serverio planą ir pačiam įsidiegti e-parduotuvę. Sutaupysite nuo 200-500 eur. pinigų programuotojų paslaugoms. Taigi pirminiame etape, susimokame tik už serverio ir www adreso įsigijimą ir išleidžiame apie 100 eurų metams.

Viskas atrodo neblogai, svetainės dizainas pakenčiamas, galima kelti prekes. Bekeliant prekes, kyla įvairių klausimų ir tenka patiems ieškotis atsakymų forumuose, youtube kanaluose ar kituose svetainėse, tol kol randate atsakymą kaip atlikti e-parduotuvėje tam tikrą veiksmą. Žinoma, jei sistemą būtų įdiegęs kompetentingas programuotojas, kartu su paslaugomis gautumėte konsultacijas ir apmokymus kaip dirbti su sistema. Na, bet ko tik nepadarysi, jei kišenėje švilpauja vėjai ir nėra reikiamo biudžeto samdyti specialistus.

Darant viską pačiam, vėliau kyla sunkumų kai tenka įsidiegti papildomus modulius, kurių nėra standartiniame internetinės prekybos pakete. Daug kas stringa kai reikia įsidiegti mokėjimų sistemą „Paysera“ ar kurjerių tarnybą „LP Express“. Nuo šios vietos vėl prasideda programuotojų paieškos ir kainų tikrinimai. Ši paslauga gali kainuoti nuo 150 eur iki 300 eur, priklausomai kur kreipsitės. Nebent turite „švogerį“, kuris yra visų galų meistras ir viską Jums padarys nemokamai. Grįžtant prie kainos klausimo, jau būsime išleidę apie 300 – 400 eur ir sugaišę daug valandų darbo, besiaiškindami kaip veikia e-parduotuvės sistemos funkcijos. Galime atlikti bazinį sistemos diegimą su reikalingiausiais moduliais ir mes. Padarysime tai greitai, kokybiškai, apmokinsime ir suteiksime garantija.

Vidutinės internetinės parduotuvės kaina. Kas yra Puikus kokybės ir kainos santykis?

Truputi brangesnis būdas yra diegti e-parduotuvę su profesionalų pagalba, bet taupant pinigus ir laiką panaudoti dizaino šabloną arba dar kitaip vadinama dizaino temą. Toks būdas, mano manymu yra pats racionaliausias ir protingiausias. Nereikės gaišti laiko aiškinantis kaip veikai sistema, diegti patiems modulius ir konfigūruoti nupirktą dizaino temą, kad ji atrodytų profesionaliai.

Dizaino temos kainuoja labai įvairiai. Kaina prasideda nuo 39 US dolerių ir gali kainuoti ir 200 US dolerių. Mano nuomone, tai yra labai protingi skaičiai, lyginant su gaunama dizaino kokybe ir patiriamomis laiko sąnaudomis. Visi, be išimties, dizaino šablonai jau būna pritaikyti mobiliems įrenginiams ir atrodo gana profesionaliai. Po dizaino temos nupirkimo ir įdiegimo laukia keletas svarbių darbų.

internetinės parduotuvės kainą dizaino šablonas

Dizaino šablonas – puikus dizaino ir kokybės santykis

Pirmoje vietoje reikės atlikti dizaino šablono vertimus į LT kalbą. Standartiškai visi dizaino šablonai yra sukurti anglų kalba ir trūksta nemažai techninės dalies vertimų LT kalboje. Toliau seka reikiamų sistemos blokų sudėliojimas į reikiamas vietas ir konfigūravimas, kad jie veiktų tinkamai. Na, ir galiausiai, dažnu atveju reikia pakeisti grafinius elementus, jog jie derėtų prie Jūsų firminio stiliaus(jei toks yra).

Tokios paslaugos rinkos kaina prasideda nuo 1000 eurų, jei paslaugas užsakote pas profesionalius programuotojus, kurie po atliktų darbų suteiks mokymus ir garantinį aptarnavimą. Paskutiniai paminėti aspektai yra labai svarbūs jei jūs esate naujokas ir nieko nesuprantate apie e-prekybos sistemas ir jų darbą.

Standartiškai kaina šiek tiek pasikeičia jei papildomai reikia pridėti keletą modulių/funkcijų, kurių nėra standartinėje internetinės parduotuvės versijoje ir finale kaina gaunasi apie 1200-1500 eurų už sistemą, su kurią atrodysite solidžiai ir dirbsite efektyviai.

Didžiausią internetinės parduotuvės kaina ir kas ją sudaro?

Pradedant e-komercijos veiklą, visada mūsų klientai būna nusiteikę karingai ir norėtų unikalaus dizaino ir individualių sprendimų, deja, bet ne visi gali sau tai leisti. Kaip žinia, individualūs sprendimai kainuoja brangiausiai, nes reikalauja daugiausiai žmogiškųjų resursų.

Trumpai aprašysiu kaip vyksta internetinės parduotuvės dizaino paruošimas. Pavyzdžiui, norint turėti individualų e-parduotuvės dizainą, visų pirma, reiktų turėti svetainės prototipą, kurio gamyba ir suderinimas su klientu trunka apie 20 darbo valandų. Galima dizaino gamyba ir nedarant prototipo, bet kokiu atveju yra susitarimas, kad užsakovas atsisako teisės reikšti pretenzijas dėl svetainės struktūros.

Turint svetainės prototipą, toliau vyksta titulinio ir vidinių puslapių dizaino apipavidalinimas. Viso reikia paruošti apie 25 skirtingus dizaino šablonus desktop, 25 planšetinio kompiuterio ir 25 mobiliaus telefono versijoms. Viso apie 75 dizaino šablonai.

internetines parduotuves dizaino kaina

internetines parduotuves dizaino gamyba – užduotis reikalaujanti daug darbo

Paskutiniame etape vyksta dizaino techninis paruošimas (html/css) ir programavimas ant e-parduotuvės karkaso. Šis darbas trunka apie 120-140 darbo valandų. Padauginus iš valandinio įkainio, matome, kad kaina gerokai išauga, lyginant su anksčiau aprašytais variantais.  Ne retais atvejais, pilnas e-parduotuvės dizaino adaptavimas kainuoja nuo 10 000 eurų. Ar tai daug – spręskite patys.

Na, ir žinoma, vyšnaitė ant pyrago yra e-parduotuvės integracija su Buhalterinės apskaitos programa. Ši užduotis kartais pasidaro labai greitai ir kainuoja vos 1000 eur, o kartais reikia nemažai paplušėti, kad įgyvendinti visus kliento norus ir kaina gali viršyti jau anksčiau minėtus 10 000 eurų.

Sužinokite tiksliai kiek kainuoja internetinė parduotuvė pagal Jūsų poreikius

Apibendrinant visą tai ką parašiau, galima susidaryti įspūdi, kad yra trys pagrindiniai kainų lygiai verslo pradžioje: 400-700 eur. (pigiausias), 1200-2000 eur (vidutinis) ir 7000-12000 (brangiausias). Šioje vietoje kaina priklauso tik nuo Jūsų pačių reikalavimų ir norų. Tam, kad būtų paprasčiau, mūsų įmonės specialistai suprogramavo internetinės parduotuvės kainos skaičiuoklę, kuri suteiks Jums galimybę sužinoti dar tikslesnę kaina. Užpildykite trumpą klausimyną ir gaukite elektroniniu paštu specialiai Jums pritaikytą pasiūlymą su detalia sąmata ir kaina. Manome, kad ši informacija ir ši skaičiuoklė bus kaip atspirties taškas nuo ko mes galėtumėme pradėti mūsų dialogą ir galimą bendradarbiavimą.

Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

Mus rasite

UAB „Partner1”
Savanorių pr. 363a.
Kaunas

Užduokite klausimą
Sekite mus
Nepraleiskite naujienų

UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.