Skip to content Skip to footer

Kaip patiems padidinti elektroninės parduotuvės pardavimus?

Tam, kad augtų elektroninės parduotuvės pardavimai, pirmiausia reikalingas parduotuvės lankytojų skaičiaus augimas. Visgi, niekas neturi prabangos laukti ateinančių pirkėjų.  Reikia juos pritraukti čia ir dabar. Kokias strategijas turėtumėte pasitelkti, kad į jūsų parduotuvę ateitų daugiau pirkėjų? Apie tai ir dalinamės šiame straipsnyje.  

Kokybiškas informacijos pateikimas apie produktą gali ženkliai padidinti Jūsų internetinės parduotuvės pardavimus

Nors pagrindinis elektroninės parduotuvės tikslas yra parduoti prekę, tačiau svarbus ir parduotuvės turinys. Ir tai ne tinklaraščio įrašai, kelios nuotraukos ar YouTube vaizdo įrašai. Kuriant parduotuvės turinį labai svarbu:

Produkto aprašymas

Jau pirmame produkto aprašymo sakinyje turi atsispindėti produkto vertė ir išskirtinumas. Aprašymas turi naudingas klientui, išbaigtas ir nenuobodus. Perskaitęs produkto aprašymą, elektroninės parduotuvės lankytojas turi pagalvoti: „O, man to reikia“. Verčiau nekopijuokite produktų aprašymų iš kitų elektroninių parduotuvių, o kurkite savitą ir unikalų turinį.

Produkto nuotrauka

Produkto nuotrauka turi būti geros kokybės ir patraukli. Nufotografuokite atskiras produkto dalis ir leiskite apžiūrėti lankytojams jas su padidinimo funkcija. Taip pat galite suteikti galimybę virtualiai apžiūrėti produktą 360 laipsnių kampu.

Produkto apžvalgos

Klientai, prieš pirkdami prekę, dažniausiai perskaito produkto apžvalgas. Apžvalgos gali sudominti elektroninės parduotuvės lankytojus ir paskatinti juos apsipirkti, todėl leiskite pirkėjams pateikti svetainėje produktų apžvalgas ir išsakyti savo patirtis, kurios taps vertinga informacija jūsų busimiems pirkėjams. Taip pat apžvalgos generuoja unikalų turinį, kuris leidžia iškelti puslapį paieškos sistemų rezultatuose.

Vartotojo dėmesio pritraukimas, tai dar vienas efektyvus būdas didinti e-parduotuvės pardavimų apimtis

Tam, kad atkreiptumėte vartotojų dėmesį į savo svetainės turinį ir parduodamus produktus, jūsų svetainė turėtų lankytoją patraukti jau nuo pirmo jo žvilgsnio. Ko tam reikia?

Patrauklus elektroninės parduotuvės dizainas

Jūsų elektroninė parduotuvė yra pasiekiama 24 valandas, visas 365 dienas. Štai kodėl elektroninė parduotuvė turi būti paruošta atsakingai ir kokybiškai. Įsitikinkite, kad svetainės dizainas yra parengtas profesionaliai ir orientuotas į kuo geresnę vartotojo patirtį. Suteikite galimybę elektroninės parduotuvės lankytojams pasiekti ją ne tik per kompiuterį, bet ir per planšetę ir išmaniuosius telefonus.

Paprasta svetainės navigacija ir produktų radimas

Kiekvienas vartotojas nori kuo paprasčiau naršyti ir surasti norimą produktą užsukęs į bet kurią e-parduotuvę. Niekam nepatinka kategorijų medžiai, kurie turi daugiau nei dvi sub-kategorijas. Tokiu atveju klientas pasimeta tarp visų kategorijų medžio šakų ir dažnu atveju neberanda ieškomos prekės. Geresnei vartotojų patirčiai turėtumėte:

  • naudoti neapkrautą, paprastą kategorijų medį;
  • įdiegti greitai ir nepriekaištingai veikiančią paieškos sistemą;
  • paryškinti, išskirti visą svarbią informaciją ir veiksmo mygtukus („įdėti į krepšelį“, „pridėti į norų sąrašą“ ir pan.);
  • pateikti išsamią informaciją apie apmokėjimo galimybes, pristatymą ir kitas sąlygas.

Dovanų ir nuolaidų kuponai

Gana paprastas ir efektyvus būdas didinti internetinės parduotuvės pardavimus, tai yra pasinaudoti kuponų kodais. Jie suteikia nuolaidą jūsų elektroninės parduotuvės prekėms ir jais galite dalintis socialiniuose tinkluose. Taip sugeneruosite didesnį lankytojų srautą į elektroninę parduotuvę ir padidinsite pardavimus.

Rašykite tinklaraštį, o jo įrašus optimizuokite paieškos sistemoms (SEO)

Rašykite originalius straipsnius apie savo produktus ir su jais susijusius dalykus. Tinklaraščio antraštėse minėkite tuos raktinius žodžius, kuriuos vartotojai naudoja Google paieškoje. Orientuokite internetinio puslapio adresą į SEO, tačiau jo nekeiskite vien dėl SEO. Puslapio adresas turi atspindėti tinklaraščio įrašo pavadinimą.

Reguliariai siųskite savo klientams, kurie jau apsipirko Jūsų internetinėje parduotuvėje naujienlaiškius

Naujienlaiškiai yra labai efektyvi skaitmeninio marketingo priemonė, kuri informuoja jūsų klientą apie visas elektroninės parduotuvės naujienas, akcijas ir straipsnius. Siunčiant naujienlaiškį, Jūs nuolat primenate savo vartotojams apie savo internetinę parduotuvę. Tie klientai, kurie jau sėkmingai apsipirko Jūsų internetinėje parduotuvėje, didelė tikimybė, kad tai padarysi dar ne vieną kartą. Belieka tik pasiūlyti tinkamą prekę už tinkamą kainą. Taip pat, lojalius klientus galima paskatinti ir nuolaidų kuponais. Yra paskaičiuotą, jog daug pigiau yra priversti esamą klientą nupirkti dar kartą, nei įtikinti naują klientą pirkti pirmą kartą. Be to, naujienlaiškiai formuoja vartotojų lojalumą prekės ženklui, padidina internetinio puslapio lankytojų skaičių bei didina pardavimus.

Išnaudokite socialinius tinklus

Dalinkitės, dalinkitės ir dar kartą dalinkitės savo tinklaraščio įrašais bei produktais socialiniuose tinkluose. Skatinkite savo klientus dalintis elektroninėje parduotuvėje gerąją patirtimi naudojant įsigytus produktus. Teigiamos apžvalgos apie produktus sukurs gerą nuomonę apie prekę ir galimai lankytojus pavers pirkėjais. Taip pat skatinkite savo socialinių tinkle sekėjus dalintis jūsų įrašais ir naujienlaiškiais su savo draugais. Taip išplėsite savo sekėjų ir elektroninės parduotuvės pirkėjų ratą.

Padarykite puslapį matomą paieškoje (Vidinis SEO)

Internetinėje prekyboje, gana didelę dalį lankytojų srauto gali sudaryti lankytojai, kurie Jūsų e-parduotuvę rado pasitelkiant paieškos sistemas tokias kaip Google, Bing, Yahoo ar kitas. Paieškos sistemos yra pirmasis įrankis, kurį vartotojai pasitelkia produkto paieškoms virtualioje erdvėje. Tam, kad jūsų elektroninė parduotuvė atsispindėtų aukščiausiuose paieškos rezultatuose, jums reikia kelių pagrindinių elementų:

  • Tinkamai parinktų raktinių žodžių – Pasinaudojant tokiais įrankiais kaip „Google Keyword Planner” galima nustatyti, kokie raktiniai žodžiai turi būti kiekviename prekės puslapyje. Pasirinkite tokius raktinius žodžius, kurie tiksliai apibūdintų puslapio turinį, nėra pernelyg bendri. Taip pat nepamirškite įterpti raktinio žodžio sinonimų, kurie gali atvesti papildomus 40% lankytojų. Pvz.: Automobilių servisas Kaune ir Automobilių remontas Kaune. Skirtingi ranktiniai žodžiai, kurie turi tą pačią prasmę, sukurią pridėtinę vertę.
  • Unikalus kiekvieno puslapio turinys – Niekada nekopijuokite turinio iš kitų svetainių, ypač konkurentų. Taip darydami ne tik neaplenksite savo konkurentų, bet ir galite užsitraukti paieškos sistemų administratorių nemalonę už turinio plagijavimą (ang. „Penalty”). Lygiai tą pati taisyklė galioja ir Jūsų svetainės viduje. Jei keli puslapiai bus ne tik su tuo pačiu tekstiniu turiniu, bet taip pat pasikartojimai atsispindės ir puslapio nuorodoje, tai nugramzdins puslapio poziciją į paieškos sistemos dugną. Paieškos sistemos nemėgsta nei plagijatų, nei dublikatų. Unikalus turinys yra dievas.
  • Puslapio greitis – Kuo greičiau puslapis užsikrauna, tuo geriau puslapis yra reitinguojamas paieškos sistemoje.
  • Veikiančios nuorodos – svarbu atlikti svetainės vidinių puslapių automatizuotą auditą ir nustatyti ar svetainėje visos nuorodos yra veikiančios ir neturi 404 klaidos. Kuo mažiau neveikiančių nuorodų, tuo geriau paieškos robotai vertina svetainę.
  • Puslapio žemėlapis – Puslapio žemėlapyje hierarchiškai pateikiami visi elektroninės parduotuvės puslapiai. Šis žemėlapis leidžia palengvinti vartotojų naršymą svetainėje, o paieškos sistemoms – suprasti, koks turinys yra svetainėje.

Partner1.lt profesionalai padės jums padidinti elektroninės parduotuvės pardavimus

Daugybę metų e-komercijos srityje dirbantys Partner1.lt profesionalai gali jums padėti paskatinti jūsų elektroninės parduotuvės pardavimus.

Mes galime sukurti socialinių tinklų rinkodaros strategiją, taip pat teikiame SEO, Google Ads paslaugas, kurios padės efektyviau pasiekti jūsų tikslinę auditoriją ir suaktyvinti pardavimus. Turite neefektyvią ir atgyvenusią elektroninę parduotuvę? Galime sukurti naują, modernią elektroninę parduotuvę, kurioje jūsų vartotojai apsipirks lengvai ir greitai.

 

Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

Mus rasite

UAB „Partner1”
Savanorių pr. 363a.
Kaunas

Užduokite klausimą
Sekite mus
Nepraleiskite naujienų

UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.