Skip to content Skip to footer

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Prestashop, tai ekomercijos platforma, kuri leist Jūsų verslui augti greičiau

Prestashop yra laikoma vienas iš patikimiausių atviro kodo sistemų pasaulinėje e-komercijos rinkoje, todėl ne paslaptis, kad labai didelė internetinių parduotuvių dalis veikia šios platformos pagrindu.

Turime visus reikalingiausius įskiepius sėkmingam „Prestashop” e-parduotuvės paleidimui: nuo internetinių mokėjimo surinkimo ir kurjerių integracijų, iki sudėtingų lojalumo taškų skaičiavimo sistemų. Esant poreikiui, galime atlikti individualius programinius sprendimus pagal Jūsų poreikį.

Pagrindiniai internetinės parduotuvės privalumai

Prestashop platforma

Patikima, stabili, patogi ir saugi sistema leis Jums vystyti internetinės prekybos verslą be jokių nesklandimų.

Mokėjimo sistemos

Paprastas mokėjimų sistemų integravimas į sistemą. Paysera, Paypal, Kevin, Skrill ir kitos

Kurjeriai ir paštomatai

Kurjerių ir paštomatų integravimas į e-prekybos platformą. DPD, Venipak, LP Express, Omniva ir kitos.

Buhalterinė apskaita

Galimybė sujungti internetinę parduotuvę su buhalterinėmis programomis Rivile, Pragma, Centas, B1 ir kitomis.

Papildomi įskiepiai

Plačios papildomų įskiepių integravimo galimybės, kuriuos galite įsigyti iš "Prestashop Addons Market" prekyvietės.

Statistika

Galimybė stebėti pardavimų statistika, lyginti su praeitos savaitės, mėnesio ar metų pardavimais. Geriausiai parduodamos prekės ir t.t.

Prekių eksportas

Galime Jūsų prekės sukelti į kitus portalus kaip kaina24.lt, kainos.lt, varle.lt, pigu.lt ir kitus. Tai leis padidinti pardavimus.

Duomenų importas

Galimybė importuoti tiekėjo prekes XML arba kitu formatu į Jūsų e-prekybos platformą.

Modernus dizainas

Galimybė be programavimo žinių keisti dizaino struktūrą, spalvas, foną ir išdėstymą

Rinkodara

Katalogo eksportas į Facebook platformą, Facebook Pixel integracija, Google Tag manager integracija, Google Analytics 4 integracija.

Pardavimų didinimas

Plačios galimybės didinti pardavimams su lojalumo, nuolaidų ir dovanų kuponų sistemomis, kurios jau įeina į standartinį paketą.

Daugiakalbystė

Galimybė integruoti neribotą kiekį užsienio kalbų ir paversti savo internetinę parduotuvę į tarptautinio lygio prekybos platformą.

Dažnai užduodami klausimai

Internetinės parduotuvės sukūrimas vidutiniškai trunka nuo 2 iki 4 savaičių. Tai priklauso nuo momentinio užimtumo, reikiamų modulių komplektacijos. Taip pat terminams turi įtakos ir Jūsų pačių reakcijos laikas į užduodamus klausimus. Pavyzdžiui, jei reikia atlikti integraciją su DPD kurjerio sistema, Jūs turite pateikti prisijungimus prie tos sistemos. Jei vėluojate tai padaryti keletą dienų, tokiam laikui nusikelia ir e-parduotuvės paleidimo startas.

Elektroninės parduotuvės nuomos atveju, Jūs neturite jokių teisių į pačią sistemą. Todėl, kai parduotuvės apkrovimai tampa didesni, nuomos paslaugos tiekėjas nebegali užtikrinti serverių galingumo ir Jums tenka kraustytis kitur. O tai reiškia, kad visas prekes, kurias sukėlėte į e-parduotuvę, reikės kelti vėl į naują parduotuvę.

Parduotuvės administravimas yra gana paprastas ir greitas procesas. Prekių kėlimui nereikia jokių ypatingų žinių, tiesiog užpildote reikiamus laukelius, prisegate nuotrauką ir išsaugote. Visas atvejais, suteiksime Jums nemokamas konsultacijas ir mokymus kaip naudotis sistema.

Prekių limito nėra, tiesiog esant dideliam prekių kiekiui, atitinkamai reikia parinkti serverį, kurio resursai yra galingesni. Dažnu atveju, esant prekių iki 10 000 vienetų, užtenka gana paprasto serverio. Nebent svetainės lankomumas būtų labai aukštas.

Pasibaigus garantiniam aptarnavimui, paslaugą galima pratęsti neribotam laikui. Yra keletas po-garantinio patarnavimo planų. Jums belieka išsirinkti tą, kuris labiausiai atitiktų Jūsų poreikius.

Prestashop e-komercijos platformą rekomenduojame todėl, jog ji yra lengvai valdoma, nereikalauja didelių serverio resursų ir turi daugybę įvairių įskiepius, kuriuos galima įsigyti iš specialios prekyvietės. 99% klientų lieka patenkinti išbandę „Prestashop” platformą ir nebenori nei WooComerce, nei OpenCart.

Jei yra poreikis, tokia galimybė yra svarstytina. Jei norėtumėte mūsų paslaugas įsigyti išsimokėtinai, prašome apie tai pranešti iš anksto. Sumą už projektą galima išskaidyti į lygias dalis pagal susitarimą.

Turite papildomų klausimų?

  Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

  Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

  Mus rasite

  UAB „Partner1”
  Savanorių pr. 363a.
  Kaunas

  Užduokite klausimą
  Sekite mus
  Nepraleiskite naujienų

  UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.