Mūsų tikslai

Kurti patikimus ir unikalius internetinės prekybos sprendimus, pasitelkiant naujausias technologijas ir maksimaliai automatizuoti pardavimo procesą.

Mūsų pasiekimai

  • sukūrėme daug sėkmingai veikiančių internetinių parduotuvių;
  • įgijome daug patirties integruojant įvairias sistemas į internetinę parduotuvę;
  • žinome kaip tinkamai automatizuoti pardavimo procesą internetu;
  • žinome kaip turi atrodyti patikima internetinė parduotuvė.

Mūsų patirtis

Programavimo patirtis - 10 metų.
Projektų valdymas - 10 metų
Internetinio marketingo patirtis - 5 metai.

Klientų atsiliepimai

Partner1 greitai ir operatyviai atliko visus užsakytus darbus bei iškeltas užduotis. Bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir su šypsena 🙂 Patikima įmonė, su savo specialistų komanda, atliks visus darbus ir užsakovai liks tikrai patenkinti.

UAB “Litechnija”
www.litechnija.lt

Arūras Lokis
Pardavimų vadovas

Dėkojame Partner1 už puikų bendradarbiavimą viso projekto metu. Džiaugiamės kokybišku galutiniu rezultatu ir teigiamais klientų atsiliepimais

Projektas “Thermowave”
www.thermowave.LT

Audrius Pocius
Prekinio ženklo vadovas

Partner1 kolektyvo patirtis, kompetencija bei atsakomybė padėjo sukurti produktą, atitinkantį mūsų lūkesčius. Jie padarė viską, ką žadėjo ir dar daugiau. Esame dėkingi už produktyvų bendradarbiavimą.

UAB “B2B Trade”
www.hpstore.lt

Kas mes tokie?

IT sprendimų įmonė dirbanti nuo 2006 metų, su patirtimi ir puikia reputacija. Pasitelkdami šiuolaikines technologijas, savo klientams siūlome profesionalias informacinių technologijų paslaugas – nuo internetinės svetainės sukūrimo iki specializuotų internetinės prekybos sistemų.

Turime sukaupę nemažą patirtį integruojant internetinės prekybos platformas su kitomis programomis. Bendradarbiaujame su buhalterinės apskaitos programų kūrėjais, logistikos įmonėmis, bankais, web dizaino agentūromis, todėl galime visada patarti kokį sprendimą geriau pasirinkti.

Esame įgyvendinę daugiau nei 100 įvairaus sudėtingumo projektų, todėl galime pasigirti didele patirtimi. Kasdien sekame pasaulinį IT pulsą, todėl galime Jums pasiūlyti pažangiausias technologijas ir sprendimus. Įgyvendindami projektus, naudojame Test-driven-Development ir Agile metodus, didelį dėmesį skiriame planuoti projektą.

Thermowave
Cascada
Ryterna
hpstore
ism
krinona
elstila
jura
pretendentas
Nagavita
aquahome
litechnija
NordicTactics
Įrankisplius
monier
Armijai ir Civiliams
omgema
EksmaOptics.COM