Skip to content Skip to footer
 1. Bendrosios sąlygos

Mūsų misija yra padėti žmonėms kurti tvarią elektroninės komercijos bendruomenę ir padėti užsisakyti mūsų paslaugas internetu. Siekdami šio tikslo įgyvendiname toliau nurodytas strategijas.
· Suteikiame jums galimybę susirasti jus dominančią paslaugą internetu. Mūsų svetainėje rasite visas paslaugas, kurias teikia įmonė ir jas galėsite įsigyti internetu. .
· Kuriame internetines parduotuves ir svetaines, teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas ir konsultacijas.
· Teikiame pagalbą ir konsultuojame Klientus iškilus klausimams.
· Išklausome jūsų nuomonę ir tobuliname Platformą, kuri sukurta atsižvelgiant į tai kas naudinga Jums.
· Atsižvelgiame į jūsų nuomonę ir rodome necenzūruotus Pirkėjų atsiliepimus.
· Užtikriname informatyvią, vartotojams naudingą svetainę, kurioje pateikiamos konkurencingos kainos.

 1. Taisyklės ir sąlygas

Šios taisyklės ir sąlygos periodiškai gali būti atnaujinamos. Jos tiesiogiai ir netiesiogiai (per platintojus) galioja visoms mūsų paslaugoms, kuriomis galite naudotis internetu, bet kokiu mobiliuoju įrenginiu, el. paštu ar telefonu. Atsidarydami, naršydami ir naudodamiesi mūsų internetiniu puslapiu per platformą (toliau vadinama „Platforma“) ir (arba) atlikdami užsakymą, jūs pripažįstate, suprantate ir sutinkate su toliau išdėstytomis taisyklėmis ir sąlygomis (įskaitant privatumo nuostatus).
Šie puslapiai, turinys ir puslapių infrastruktūra, Partner1.lt parduodamų prekių internetu paslaugos (įskaitant mokėjimo paslaugų koordinavimą), teikiamos per šiuos puslapius ir svetainę Partner1.lt, kuri priklauso ir yra valdoma UAB „Partner1“ bei yra skirti jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui pagal toliau pateiktas taisykles ir sąlygas. Partner1.lt pateikdamas produktą ir (arba) paslaugą per Partner1.lt platformą, veiklą vykdo profesionaliai ir atsako už kokybę ir palsaugų suteikimą.

 1. Mokėjimo kortelė arba banko pavedimas

Partner1.lt siūlo apmokėjimą saugiu internetiniu mokėjimu (kurį siūlo ir palaiko jūsų bankas). Mokėjimas yra saugiai apdorojamas per trečiųjų šalių tarpininkus ir atliekamas tiesiogiai iš jūsų kredito / debeto kortelės ar banko sąskaitos. Partner1.lt laikomas atsakingu dėl bet kokio mokėjimo nuskaičiavimo ir iš jo gali būti reikalaujama grąžinti suma už tinkamą ar autorizuotą pinigų nuskaitymą nuo jūsų banko sąskaitos, kredito ar debeto kortelės.

 1. Apibrėžimai

„Partner1.lt“, „mus“, „mes“ ar „mūsų“ reiškia UAB Partner1, t.y. ribotos atsakomybės įmonę, veikiančią pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir vykdančią veiklą adresu Savanorių per. 363a Kaunas, Lietuva.

„IT paslaugos“ reiškia informacinių technologijų paslaugas (nuo internetinės parduotuvės sukūrimo iki socialinių tinklų administravimo). Visas IT paslaugas rasite mūsų internetiniame puslapyje www.partner1.lt. Taip pat svetainėje rasite kontaktus, adresą ir kitą jums aktualią informaciją.

„Užsakymas“ reiškia pirkimą internetu, užsakymą, mokėjimą ar įvairių produktų ar(ir) paslaugų užsakymo paslaugą, kurią Partner1.lt siūlo savo Platformoje.

 1. Mūsų paslaugų apimtis ir pobūdis

Per šią Platformą Partner1.lt, vykdydamas profesionalią verslo veiklą, reklamuoja, skelbia, parduoda ir / arba siūlo produktus ir paslaugas, o Platformos lankytojai gali ieškoti, palyginti, išsirinkti, įsigyti, rezervuoti, užsakyti ir apmokėti. Naudodamiesi paslauga (pvz., atlikdami užsakymą), sudarote tiesioginę (teisiškai susaistančią) sutartį su Partner1.lt. Nuo to momento, kai atliekamas užsakymas, mes turėdami jūsų užsakymo informaciją išsiunčiame – užsakymo patvirtinimo laišką Partner1.lt vardu. Nuo to momento Partner1.lt yra atsakingas už prekės ar paslaugos įvykdymą. Platformoje pateikiamą visą informaciją atnaujiname t. y. skelbiamų ir reklamuojamų produktų ir paslaugų kainas, kiekius, aprašymus ir kt. Partner1.lt atsakingas už Platformoje pateikiamos (aprašymo) informacijos (įskaitant kainas, kiekius ir aprašymą) tikslumą, išsamumą ir teisingumą.

Mūsų paslauga skirta asmeniniam ir komerciniam naudojimui. Jūs negalite perparduoti, įkelti į nuorodas, naudoti, kopijuoti, stebėti (pvz. naudodami „scrape“ ar „spider“ sistemas), atvaizduoti, parsisiųsti ar atkurti bet kokio turinio, informacijos, programinės įrangos, produktų ar paslaugų mūsų svetainėje komerciniais ar konkurenciniais tikslais.

 1. Privatumas ir slapukai

Partner1.lt gerbia jūsų privatumą. Jei norite sužinoti daugiau, tai prašome peržiūrėti mūsų privatumo ir slapukų nuostatus šiuo adresu: https://www.partner1.lt/privatumo-politika/ .

 1. Išankstinis apmokėjimas, atšaukimas, vėlavimas atsiimti ir svarbi informacija

Užsakydami prekę ar(ir) paslaugą iš Partner1.lt sutinkate su galiojančiomis atšaukimo bei atsisakymo taisyklėmis. Užsakymo ir su juo susijusių paslaugų atšaukimo ir(ar) atsisakymo taisyklės pateikiamos užsakymo metu. Atkreipkite dėmesį, kad užsakant yra apibrėžti terminai iki kada galima atšaukti, grąžinti ar keisti. Prieš atlikdami užsakymą įdėmiai perskaitykite informaciją ir susipažinkite su šiomis sąlygomis. Atidžiai perskaitykite svarbią informaciją ir užsakymo patvirtinimą, kuriame galite rasti papildomų nuostatų(pvz., dėl pristatymo ar atsiėmimo laiko). Jei vėluojate priimti užsakymą, būtinai kuo greičiau susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir praneškite, kada galima tikėtis informacijos pateikimo iš jūsų(prisijungimai prie serverio, API informacija dėl integracijų ir panašiai), kad išvengtumėte užsakymo atšaukimo už informacijos nepateikimo. Partner1.lt neprisiima atsakomybės už pavėluoto informacijos pateikimo tinkama projekto vykdymui ir paslaugų suteikimui.

 1. Korespondencija ir komunikacija

Atlikdami užsakymą jūs sutinkate gauti el. laišką, kurį galime atsiųsti ir suteikti informacijos susijusios su jūsų prekės užsakymu ir el. laišką po prekės atsiėmimo ar gavimo, kviečiantį įvertinti prekę ar paslaugą.
Norėdami tinkamai užbaigti ir užsitikrinti užsakymą turite naudoti teisingą el. pašto adresą. Neatsakome už bet kokius netinkamus ar su klaidomis parašytus el. pašto adresus arba netikslius ar neteisingus (mobiliuosius) telefono numerius arba netikslius ar neteisingus pristatymo adresus ar mokėjimo kortelės numerius.
Bet kokie Partner1.lt paslaugoms skirti skundai turi būti pateikti nedelsiant ir ne vėliau nei per 15 dienų po numatyto produkto ar paslaugos naudojimo (pvz., paslaugų suteikimo datos). Bet kokie skundai, pateikti pasibaigus 15 dienų laikotarpiui, gali būti atmesti, o ieškovas neteks teisės gauti bet kokią (žalos ar išlaidų) kompensaciją. Vartotojams dėl turimų skundų pirmiausia siūlome susisiekti su Partner1.lt komanda. Jeigu skundas nėra išsprendžiamas, skundą galite pateikti per Europos Komisijos ginčų nagrinėjimo internetu platformą ODR: http://ec.europa.eu/odr.

 1. Reitingavimas, įvertinimas ir Pirkėjų atsiliepimai

Tik per Partner1.lt Platformą apsipirkusius klientus Partner1.lt pakvies pateikti atsiliepimą apie patirtį bendraujant ir balais įvertinti tam tikrus prekės ar(ir) paslaugos aspektus. Užpildyta klientų atsiliepimų forma gali būti įkelta mūsų Platformoje, siekiant supažindinti (būsimus) klientus su jūsų nuomone apie teikiamas prekes ar(ir) susijusias paslaugas ir visiškai ar iš dalies Partner1.lt nuožiūra naudojama (pvz., rinkodarai, pardavimams skatinti ar mūsų paslaugoms gerinti) ir įkeliama kituose socialinės medijos kanaluose: naujienlaiškiuose, reklamose, programose ir kituose Partner1.lt priklausančiuose, naudojamuose ar valdomuose kanaluose. Mes turime teisę koreguoti, atmesti ar pašalinti atsiliepimus savo nuožiūra, jei jie pažeidžia mūsų atsiliepimų taisykles. Klientų atsiliepimų forma laikoma apklausa ir yra nesusijusi su jokiais (komerciniais) pasiūlymais, kvietimais ar kitokiais raginimais. Partner1.lt įsipareigoja dėti visas pastangas ir stebėti bei pašalinti atsiliepimus, kuriuose yra nepadorios informacijos, minima konkretaus asmens pavardė arba informacija nesusijusi su apsipirkimu.

Partner1.lt nepriims atsiliepimų, kuriuose:
• Vartojamos nešvankybės, pateikiami seksualinio, smurtinio ar diskriminacinio pobūdžio komentarai, skatinama neapykanta ar grasinama;
• Minimas vardas ir pavardė arba asmeniškai atakuojamas darbuotojas
• Propaguojama nelegali veikla (pvz., narkotikai, prostitucija)
• Nurodomos interneto svetainės, el. pašto ir fiziniai adresai, telefono numeriai, mokėjimo kortelių duomenys
• Pateikiami politiškai jautrūs komentarai

 1. Atsakomybės apribojimas

Pagal mūsų taisykles ir sąlygas ir kiek leidžia įstatymai, mes būsime atsakingi tik už tiesioginę žalą ar nuostolius, kuriuos patirtumėte dėl mūsų su preke ar paslaugomis susijusių įsipareigojimų nesilaikymo. Kompensuotina nuostolių suma apribojama jūsų užsakymo suma, nurodyta užsakymo patvirtinimo el. laiške.
Partner1.lt atsakingas už paslaugos kokybę, tinkamumą, atitikimą, jos vykdymą. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad Partner1.lt yra atsakingas ir prisiima visą atsakomybę ir įsipareigojimus. Su preke ar paslauga susijusius skundus ir reikalavimus sprendžia Partner1.lt.

 1. Intelektinės nuosavybės teisės

Jei nenurodyta kitaip, programinė įranga, reikalinga mūsų paslaugoms, prieinama arba naudojama mūsų Platformoje ir intelektualinės nuosavybės teisės (įskaitant autorines teises) į Platformos turinį ir informaciją priklauso Partner1.lt(UAB „Partner1“).
Partner1.lt išskirtine nuosavybės teise priklauso visos teisės, pavadinimai ir intelektinės nuosavybės teisės Platformoje, kurioje paslauga yra teikiama ir prieinama (įskaitant Pirkėjų atsiliepimus).

 1. Taikoma teisė, jurisdikcija ir ginčų sprendimas

Šios sąlygos ir mūsų paslaugų teikimas reglamentuojami ir aiškinami pagal Lietuvos įstatymus. Visi ginčai, kylantys iš šių bendrųjų sąlygų ir mūsų paslaugų, pateikiami tik kompetentingiems teismams Vilniuje, Lietuvoje. Vartotojams (Europos ekonominėje erdvėje) patariame iš pradžių susisiekti su mūsų Partner1.lt komanda ir pateikti savo skundus. Jei tai neišsprendžia situacijos, savo skundą galite pateikti per Europos Komisijos ODR platformą. Šią internetinę ginčų sprendimo platformą rasite čia: http://ec.europa.eu/odr.
Originali lietuviška šių sąlygų ir taisyklių versija gali būti išversta į kitas kalbas. Išverstas tekstas yra tik paslauga svetainės lankytojams, o ne profesionalus vertimas, jūs negalite juo remtis, gindami savo teises. Jei kiltų nesutarimų dėl šių taisyklių ir sąlygų turinio ar jo interpretavimo, arba neatitikimų tarp vertimo į bet kurią kalbą ir lietuviškos versijos, lietuviška versija bus laikoma galiojančia, neginčijama ir galutine.
Jei bet kuri šių taisyklių ir sąlygų dalis yra ar tampa neteisinga, negaliojančia ar neįgyvendinama, likusios lieka galioti ir turite jų laikytis. Tokiu atveju neteisinga dalis lieka maksimaliai galioti tiek, kiek leidžia šiai sričiai taikomi įstatymai.

 1. Apie Partner1.lt

Partner1.lt valdo UAB „Partner1“, įkurta pagal Lietuvos įstatymus. Jos adresas yra Savanorių per 363a, Kaunas, Lietuva. Įmonės kodas: 301682674.

 

Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

Mus rasite

UAB „Partner1”
Savanorių pr. 363a.
Kaunas

Užduokite klausimą
Sekite mus
Nepraleiskite naujienų

UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.