SEO paslaugos

adwords
Viena populiariausių ir efektyviausių reklamos formų – reklama internete. Kiekvienais metais įmonės išleidžia vis didesnę pinigų sumą reklamai ir optimizavimui paieškos sistemoms. Tai yra pats greičiausias būdas pasiekti savo tikslinę rinką su reikiamais raktiniais žodžiais. Statistiškai, interneto vartotojas, atlikęs paiešką pagal raktinį žodį, peržiūri 1-2 paieškos sistemos puslapius ir jei ten neranda Jūsų – Jūsų svetainė yra praktiškai “nematoma”.

Yra du pagrindiniai reklamos būdai paieškos sistemose:

Google AdWords:


Reklama už mokamus paspaudimus, kurie yra transliuojami paieškos sistemos pirmuose puslapiuose (Pay-per-Click). Pasirinkus šį reklamos būdą, yra atliekama raktinių žodžių analizė ir parenkami optimalūs raktiniai žodžiai. Raktinius žodžius parenkame taip, kad jie nebūtų patys brangiausi, bet atneštų lauktą rezultatą. Po to yra nustatomos raktinių žodžių transliavimo pozicijos. Kuo aukščiau rodoma Jūsų reklama, tuo brangiau kainuoja paspaudimai.  Tam, kad nebūtų viršytas reklamos biudžetas, yra nustatomas limitas, kurį išnaudojus reklama nebebus transliuojama paieškos sistemoje. Naudojant tokį reklamos būdą, visada būsite tikri, kad Jūsų investuoti pinigai nebus išleisti vėjais, bet pritrauks į Jūsų svetainę tikslinės rinkos vartotoją.

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO):


Natūralus svetainės pozicijų iškėlimas optimizuojant svetainę, jos turinį ir išorines nuorodas. (SEO – search engine optimization). Tai yra kitas populiarus reklamos būdas, kuris reikalauja didesnių laiko sąnaudų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Privalumas – užtikrina ilgalaikį dominavimą paieškos sistemų pirmose pozicijose. Pagal ilgalaikę perspektyvą galima spręsti, jog naudingiau optimizuoti svetainę paieškos sistemoms, nei leisti vienkartines reklamines kampanijas per Google AdWords.  Trūkumas – yra brangiau ir trunka ilgiau. Proceso metu yra atliekami svetainės techniniai pakeitimai, optimizuojamas turinys, paveikslėliai, užkrovimo greitis, nuorodų struktūra ir daug kitų veiksmų. Tai yra vadinamasis vidinis optimizavimas. Kitame etape yra atliekamas išorinis optimizavimas, kurio metu yra kuriama atgalinių nuorodų su turiniu struktūra. Yra rašomi straipsniai ir talpinami kitose svetainėse su nuorodomis į Jūsų svetainę. Taip papildomai yra “užauginamas” svetainės autoritetas paieškos sistemose.

abstrakt, analyse, analysieren, backlinks, figur, gezeichnet, homepage, html, icon, index, inhalt, internet, keyword, konzept, konzeptionell, lšsung, marketing, mŠnnchen, onlinemarketing, optimierung, programmierung, professionell, qualitŠt, rang, ranking, recherche, schlŸsselwort, searchengine, seo, stichmŠnnchen, stichwort, strategie, suchbegriffe, suche, suchen suchergebnis, suchmaschine, suchmaschinenoptimierung, symbol, tagcloud, traffic, webdesign, webgestaltung, webmaster, webpage, webseite, website, Webanwendung, werkzeuge ,zeichnung, Query Deserve Freshness, Ranking-Algorithmus

Jei Jus sudomino šios reklamos paslaugos, mes galime pilnai atlikti Jūsų svetainės optimizavimą.

Susisiekite su mumis