Skip to content Skip to footer

Kaip sąskaitų faktūrų automatizavimas gali palengvinti e-parduotuvės administravimą?

Vis daugiau žmonių pradeda prekybą internetu, kadangi tai atrodo kaip patrauklus uždarbio būdas. Taip ir yra, tik reikia rasti tinkamą nišą, žinoma, imtis metodų, kurie gali padėti tapti konkurencingesniais nei kiti, galiausiai, ieškoti greito verslo valdymo alternatyvų, kurių yra tikrai daug, tad susipažinti su jomis – verta.

Viena tokių yra sąskaitų faktūrų išrašymo programa, kuri padeda išvengti varginančios buhalterijos. Natūralu, kad dažnam pardavimų prekybininkui arba asmeniui, kuris dirba su marketingu, tad dėl to išdrįso pradėti savo prekybą – apskaitos vedimas, sąskaitų išrašymas yra ne tik varginantis, tačiau ir neaiškus darbas. O palikti čia klaidų – negalima, kadangi teks bendrauti su ne visada maloniai nusiteikusia VMI.

Tiems, kurie taupo laiką

Verslininkai yra tie žmonės, kurie taupo laiką ir stengiasi darbus automatizuoti, kad procesas būtų atliktas tinkamai, o patys prekybos vietų savininkai galėtų savo laisvas valandas skirti idėjoms, kurios padėtų pralenkti konkurentus.

Sąskaitų faktūrų išrašymo sistema gali būti vertingas įrankis įmonėms, valdančioms e. parduotuvę, nes ji leidžia supaprastinti ir efektyviai atlikti finansines operacijas. Integruota su el. parduotuve sąskaitų faktūrų išrašymo sistema gali padėti supaprastinti SF kūrimo ir siuntimo klientams, mokėjimų stebėjimo ir gautinų sumų valdymo procesą. Svarbiausia, kad visi darbai atliekami išvengiant klaidų, kurios, deja, skubiai išrašant sąskaitas ranka – tikėtina. Ne tik netikslus numerio eiliškumas, neaiškiai nurodyti rekvizitai – gali apkartinti sąskaitų išrašymo procesą, kadangi paliekamos klaidos, kurios vėliau trikti išlaikyti sistemingą SF išrašymą. Automatizavus šį darbą – nebereikės dėl to sukti galvos.

Inovatyvaus verslo kelias

Yra daug labai įvairų verslo valdymo sistemų, kurių darbas yra padėti veiklą vykdyti ne tik sistemingiau, tačiau ir tikslingai. Sąskaitų išrašymo programa tokia ir yra, svarbiausia, tinkama bet kokiam verslui: nuo paties mažiausio iki paties didžiausio.

Vienas iš pagrindinių sąskaitų faktūrų išrašymo sistemos integravimo su el. parduotuve privalumų yra tas, kad ji automatizuoja sąskaitų faktūrų generavimo procesą. Kai klientas perka el. parduotuvėje, sąskaitų faktūrų išrašymo sistema gali automatiškai sukurti sąskaitą faktūrą už tą pardavimą, į kurią įtraukiami visi svarbūs duomenys, pavyzdžiui, kliento kontaktinė informacija, įsigyti produktai ar paslaugos ir bendra mokėtina suma. Taip nereikia sąskaitos faktūros kurti rankiniu būdu, sutaupoma laiko ir sumažinama klaidų rizika. Kai kurie pradedantieji verslininkai galvoja, kad sąskaitas reikia išrašyti tik juridiniams asmenims. Tai nėra tiesa. Jeigu vykdote veiklą legaliai, galiausiai, jeigu pats norite būti tikras, kad iš išrašytų sąskaitų galima stebėti pardavimų skaičius – tikslingas sąskaitų išrašymas yra būtinas. Tai – ne tik dėl veiklos legalumo, tačiau ir dėl savęs, nes apskaita yra kiekvieno verslo dalis.

Patogus atsiskaitymo stebėjimas

Daugelis verslininkų sutiktų, kad sąskaitų išrašymas yra vienas maloniausių darbų, kadangi gaunamas atlygis už pelnytą darbą. Žinoma, sąskaitas norisi ne tik išrašyti, tačiau ir kuo greičiau gauti apmokėjimą už jas. Tiesa, stebėti kiekvienos nedidelės įplaukos įkritimą į banką ir jį žymėti sąsiuvinyje, taip pat, paryškinti tuos apmokėjimus, kurie vėluoja ir panašiai – taip pat yra labai smulkmeniškas, nereikalingas darbas.

Dar vienas sąskaitų faktūrų išrašymo sistemos integravimo su el. parduotuve privalumas – tai, kad galima lengvai stebėti mokėjimus ir gautinas sumas. Sąskaitų faktūrų išrašymo sistema gali būti automatiškai atnaujinama, kai klientas apmoka sąskaitą faktūrą, ir gali generuoti gautinų sumų būklės ataskaitas. Tai gali padėti įmonėms kontroliuoti savo finansus ir užtikrinti, kad su jomis būtų atsiskaitoma laiku. Pasikartosime, kad be finansų sekimo elektroninės prekybos vietos išlaikymas ir tuo pačiu tobulinimas yra neįmanomas. Reikia žiūrėti ne tik į pelną, tačiau ir pajamas. Juk dalis gautų pinigų galiausiai skiriami veiklos puoselėjimui, reklamos  užsakymams, galiausiai, kitoms verslo valdymo programomis, kurių tikslas yra padėti optimizuoti verslo darbus ir tuo pačiu verslininkui dirbti našiau.

Be to, su e. parduotuve integruota sąskaitų faktūrų išrašymo sistema taip pat gali padėti įmonėms geriau sekti atsargas ir valdyti jų kiekį. Pavyzdžiui, kai išrašoma sąskaita faktūra, SF išrašymo sistema gali automatiškai atnaujinti atsargų lygį el. parduotuvėje, todėl įmonės gali realiuoju laiku matyti, kurie produktai gerai parduodami, o kuriuos reikia papildyti.

Valdykite verslą paprasčiau

Apibendrinant galima pasakyti, kad su e. parduotuve integruota sąskaitų faktūrų išrašymo sistema gali padėti įmonėms automatizuoti finansines operacijas, supaprastinti sąskaitų faktūrų kūrimo ir siuntimo procesą, stebėti mokėjimus ir valdyti gautinas sumas, geriau stebėti atsargas ir atsargų lygį. Tai gali padėti padidinti efektyvumą, sumažinti klaidų skaičių ir galiausiai sutaupyti laiko, kartu suteikiant geresnę įžvalgą apie bendrus įmonės finansinius rezultatus. Tam labai pagelbėti galėtų integracija su Sąskaita123 programa ir Prestashop modulio sujungimas. Natūralu, kad pati verslo pradžia gali atrodyti gana gąsdinanti. Būtina išmanyti labai daug smulkmenų, gali kilti labai daug klausimų. Reikia pastangų, kol toks darbas kaip sąskaitų išrašymas taptų tikslus, be klaidų, galiausiai, kol jis neužimtų daug laiko. O jeigu kasdien sąskaitų reikia išrašyti labai daug, deja, jūs gaištate valandas, kurias būtų galima skirti verslo puoselėjimui. Rinktis pagalbą – ne tik kad galima, tačiau būtina, kadangi be jos dažnai patys pirmi verslo žingsniai yra kur kas sudėtingesnė. Galiausiai, sąskaitų išrašymo programos yra puikus pasirinkimas ne tik jaunam, naujam verslui, tačiau ir patyrusiam, kuris vietoje asmeninės buhalterės renkasi online principu veikiančią programą, kurios naudojimas yra labai paprastas, o klaidų tikimybė – minimali arba jos beveik nėra.

Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

Mus rasite

UAB „Partner1”
Savanorių pr. 363a.
Kaunas

Užduokite klausimą
Sekite mus
Nepraleiskite naujienų

UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.