Skip to content Skip to footer

Internetinių svetainių kūrimas

Kuriame internetines svetaines WordPress sistemos pagrindu. Kas nežino apie WordPress, tai pasakysime labai trumpai. Tai yra pati populiariausia internetinių svetainių turinio valdymo sistema (ang. content management system).

Jis pasižymi tuo, jog yra labai lengvai valdoma, administruojama ir turi begalę mokamų ir nemokamų papildomų įskiepių.

Dažnu atveju, nereikia jokių programavimo žinių, kad įsidiegtumėte papildomą sistemos įskiepį. Tereikia atlikti paiešką modulių paieškos lange, surasti ieškomą sprendimą ir paspausti „Įdiegti”. Dažnu atveju tiek ir pakanka, jog savarankiškai įdiegtumėte naują modulį.

Mes, savo ruoštu, Jums parenkame optimalų dizaino variantą, adaptuojame, optimizuojame ir suteikiame techninė Jūsų internetinės svetainės palaikymą.

Kam mokėti didelius, pinigus, jei galima įsidiegti protingą sprendimą ir dalį darbų pasidaryti patiems?

wordpress

Dažnai užduodami klausimai apie internetinių svetainių kūrimą

Internetinės svetainės sukūrimas dažniausiai trunka apie 2 savaites. Žinoma, tai dar priklauso nuo mūsų užimtumo ir Jūsų individualių poreikių.

Solidžios internetinės svetainės kaina dažniausiai prasideda nuo 1200 eur. Tačiau kaina gali būti ir didesnė priklausomai nuo kliento pageidavimų. Visada stengiamės pasiūlyti kuo pigesnį variantą, kad klientas liktų kuo labiau patenkintas.

Taip, žinoma. Kiekvieną klientą apmokome gyvai arba nuotoliniu būdu darbui su turinio valdymo sistema. Taip pat suteikiame konsultacijas kai iškyla klausimai jau po mokymų.

Taip, žinoma. Visos mūsų kuriamos internetinės svetainės yra pritaikomos mobiliems įrenginiams. Tai tapo kaip standartu visiems mūsų kuriamiems projektams.

Svetainė bus techniškai optimizuota paieškos sistemoms. Jūs taip pat gausite visą informaciją kaip teisingai užpildyti svetainę turiniu, jog ji būtų geriau randama paieškos rezultatuose. Esant poreikiui, galėsime atlikti ir papildomą optimizavimą. Daugiau apie tai skaitykite šioje nuorodoje: SEO paslaugos

Norite paklausti?

  Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

  Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

  Mus rasite

  UAB „Partner1”
  Savanorių pr. 363a.
  Kaunas

  Užduokite klausimą
  Sekite mus
  Nepraleiskite naujienų

  UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.