Skip to content Skip to footer

Internetinių parduotuvių kūrimas

rinkodara ir priežiūra

Pradėkite prekiauti internetu efektyviai ir pelningai

Prestashop internetinės parduotuvės skydelis
Prestashop e-prekybos platforma

Internetinė parduotuvė
su neribotomis galimybėmis

Patogus valdymas

Įkelkite prekes ir valdykite užsakymus greitai ir patogiai
Read More

Modernus dizainas

Modernus ir prie visų įrenginių prisitaikantis dizainas
Plačiau

Moduliai

Gausus sistemos funkcionalumas ir papildomų modulių sąrašas
Read More

Integracijos

Greitas ir paprastas sujungimas su mokėjimo ir kurjerių sistemomis
Read More

Lankstumas

Galimybė savarankiškai keisti didelį kiekį funkcijų ir parametrų

Greitis

Greitas ir stabilus svetainės veikimas PHP 8 platformoje
Read More
Greitas apmokėjimas už prekes

Elektroninės parduotuvės mokėjimo būdai

Jūsų internetinė parduotuvė turės visus šiuolaikinius ir reikalingiausius online mokėjimo būdus. Pradedant internetinės bankininkystės mokėjimus ir baigiant Lizingo bendrovių integracijas.

internetinių parduotuvių kūrimas
internetinių parduotuvių kūrimas
internetinių parduotuvių kūrimas
bendraukite su klientais tiesiogiai

Priimikite užsakymus
e-parduotuvėje realiu laiku

Bendraukite su klientais tiesiogiai ir priimkite užsakymus realiu laiku, tiesiai per administravimo sistemą

  • FB Messanger, WhatsAPP, Viber ir kitos susirašinėjimo platformos
  • Greitas ir paprastas įdiegimas
fonas partner1
Internetinės parduotuvės įskiepiai

El. parduotuvė su reikalingiausiais įskiepiais

Įdiegsime visus reikalingiausius modulius į Jūsų internetinę parduotuvę, tam, kad Jūsų verslas taptų sėkmingas nuo pat pirmųjų žingsnių. Gausite viską reikalingiausių modulių paketą.

Internetinės parduotuvės įskiepis omniva
revolut e-parduotuvei įskiepis
mokilizingas e-parduotuvei įskiepis
Internetinės parduotuvės įskiepis paysera
paypal e-parduotuvei įskiepis
Internetinės parduotuvės įskiepis lpexpress
Internetinės parduotuvės įskiepis dpd
Internetinės parduotuvės įskiepis prestashop
fonas partner1

Internetinių parduotuvių kūrimas yra mūsų kasdienė duona. Esame sukaupę daugiau nei 10 metų programavimo patirtį ir e-komercija yra ta sritis, kurioje jaučiamės labai gerai.

Eame įgyvendinę virš 200 įvairaus sudėtingumo e-prekybos projektų. Išbandėme pačias įvairiausias e-prekybos sistemas ir atsirinkome patikimiausius įrankius sėkmingai e-komercijos veiklai.

Dirbame su tokiomis sistemomis kaip Prestashop, Magento, WordPress, OpenCart, Oxid ir kitomis.

Nuolat bendraujame su pervežimo paslaugas teikiančiomis kompanijomis, galime prisijungti Jūsų elektroninę parduotuvė su daugelių Jums žinomų kurjeriu (DPD, DHL, UPS, VENIPAK, OMNIVA, LP EXPRESS ir kt.). Taip pat esame atlikę nemažai integracijų ir su buhalterinės apskaitos programomis dėl efektyvesnės internetinės parduotuvės veiklos.

Esame stiprūs ir internetinio marketingo srityje, todėl galime užtikrinti ne vien internetinės parduotuvės sukūrimą, bet jos lankomumo palaikymą. E-komercijoje yra viena paprasta taisyklė, kuo didesnis svetainės lankomumas, tuo daugiau pardavimų ji generuoja.

Žinoma, lankytojų srautas turi būti tikslinis, kad ši taisyklė galiotų. Turime visus įrankius kaip tai padaryti: pradedant nuo užsakomųjų straipsnių rašymo ir baigiant Google ir Facebook reklaminių kampanijų administravimu. Nuolat tobuliname savo žinias mokymuose ir konferencijose, skaitome straipsnius, aktyviai dalyvaujame užsienio forumuose.

Susikurti internetinę parduotuvę ir pradėti e-verslą gali bet kas. Tereikia sugalvoti kokiomis prekėmis prekiausite. Vieni ieško prekių tikėjų, kiti gamina prekės patys ir bando prekiauti internetu.

Žinoma, pačioje pradžioje gali tekti padirbėti užkraunant internetinę parduotuvę prekėmis, tačiau vėliau belieka tik atnaujinti asortimentą, rūpintis marketingu ir užsakymų administravimu.

Pradėti e-verslą nėra labai sudėtinga ir nereikalauja labai daug pastangų. Dauguma e-parduotuvę administruoja po darbo ir laiko tai papildomu pajamų šaltiniu. Pakanka per diena skirti keletą valandų, kad Jūsų e-verslas sėkmingai veiktų.

Internete galima lengvai susirasti įvairiausių prekių tiekėjų arba gamintojų, kurie tik ir laukia pasiūlymų dėl bendradarbiavimo dėl prekių tiekimo.

Puikios galimybės pasinaudoti „drop-shiping“ paslaugomis ir automatizuotu būdu prekiauti per savo internetinę parduotuvę kitų tiekėjų prekėmis. Tai toks principas, kai su tiekėju sudaroma sutartis, gaunate prisijungimus prie prekių duomenų bazės ir automatizuotai importuojate prekes į savo e-parduotuvę. Toliau rūpinatės tik internetiniu marketingu. Po sėkmingo užsakymo interneto parduotuvėje, prekių išsiuntimu pasirūpina pats tiekėjas.

Dar kita galimybė yra susikelti prekės į savo elektroninę parduotuvę automatizuotu būdų, tai yra „nusiurbiant“ jas iš gamintojo svetainės anglų ar kita kalba. Tokiu būdu yra sutaupoma daug laiko, o Jums belieka pasirūpinti tik prekių vertimu reikiamomis kalbomis. Pvz.: „LT, LV, EE“.

Internetinės parduotuvės kūrimas ir marketingas

Tarkime, kad jau susikūrėte internetinę parduotuvę ir jau tikitės, kad sėkmė jau ne už kalnų, tačiau pardavimų kaip nėra, taip nėra. Dažnam internetinės parduotuvės savininkui dingsta motyvacija tęsti internetinį verslą ir nebežino ką toliau daryti. Atsakymas yra labai paprastas, reikia didinti internetinės parduotuvės lankomumą ir didinti pardavimus. Lengviau pasakyti, nei padaryti, nes konkurentų internete tiek daug, jog atrodo, darosi beprasmiška su jais bandyti konkuruoti. Ši mintis buvo apėmusi ne vieną prekybininką, tačiau galime Jus nuraminti, nes priešnuodžių tikrai yra ir ne vienas. Žinant pagrindinius internetinio marketingo elementus, galime nesunkiai pritraukti papildomo lankomumo į Jūsų e-parduotuvę. Būdų yra tiek mokamų, tiek ir nemokamų, bet kombinuojant juos abu, galima pasiekti tikrai įspūdingų pardavimų.

Sudarome internetinės parduotuvės sukūrimo ir marketingo planą, paskaičiuojame biudžetą ir paleidžiame reklamines kampanijas, kurios ne tik, kad atsipirks, be ir atneš elektroninės parduotuvės pelningumą.

Mūsų komandoje dirba sertifikuoti Google Adwords, Facebook, Yahoo, Yandex specialistai, kurie gali priversti Jūsų internetinį puslapį dirbti Jums ir nešti pelną.

KLIENTAS VISADA TEISUS

Mūsų klientų atsliepimai

„Pasirinkome „Partner1”, nes gavome rekomendaciją iš savo draugų, kurie jau turėjo teigiamą patirtį su šia įmone. „Partner1” nuoširdžiai stengiasi dėl kliento, kad patenkintų visus kliento lūkesčius. Rekomenduojame.

Kalvaratas.LT

Vadovė Milda Vasiliauskienė

“Bendradarbiaujame su Partner1 jau keletas metų ir esame patenkinti teikiamų paslaugų kokybe bei siūlomais sprendimais”

Eksma Optics, UAB

Marketingo vadovas, Daugirdas Kuzma

„Gavome rekomendaciją iš draugų, kad Partner1 kolektyvas gali sukurti internetinę parduotuvę. Jau po dviejų savaičių turėjome veikiančią sistemą. Darbas vyko sklandžiai ir konstruktyviai”

SushiLounge.LT

Vadovė, Daiva Breivė

„Visas darbo procesas vyko sklandžiai, galutinis rezultatas pranoko lūkesčius. Esame patenkinti rezultatais ir laikome „Partner1″ savo patikimu e-komercijos partneriu”

Praktiški baldai, MB

Vadovas, Ramūnas Petraška

„Dirbame su „Partner1″ virš 10 metų, esame kartu įgyvendinę ne vieną IT projektą. Pasitikime šios įmonės kompetencija ir sprendimais”

UAB „Jurgaveta”

Vadovė Jurgita Valavičiėnė

Komunikacija projekto metu buvo neperkrauta ir savalaikė. Tilpome į terminus ir biudžetą, darbų kokybė atitiko lūkesčius.

Baltijos Arsenalas, UAB

Vadovas, Raimondas Vaidogas
prestashop logo grey
php logo gray
internetinių parduotuvių kūrimas su magento
symphony logo gray
wordpress logo gray
vue.js gray
Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

Mus rasite

UAB „Partner1”
Savanorių pr. 363a.
Kaunas

Užduokite klausimą
Sekite mus
Nepraleiskite naujienų

UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.