Skip to content Skip to footer

Socialinių tinklų nauda verslui: nuo prekės ženklo žinomumo iki greitesnių pardavimų

Socialiniai tinklai tapo mūsų kasdienybe, be kurios nebeįsivaizduojame savo gyvenimo. Juose vartotojai seka ne tik savo draugų veiklą, bet ir mėgstamus prekės ženklus. Verslas, kuris moka tinkamai išnaudoti socialinius tinklus, gali gauti didelę pridėtinę vertę.

Socialinių tinklų nauda verslui:

1. Didesnis prekės ženklo žinomumas

Socialiniai tinklai suteikia galimybę verslui būti matomam ir pasiekti reikiamą auditoriją. Investavus net ir visai nedidelę sumą pinigų į reklamą socialiniuose tinkluose, galima pasiekti nemažą auditoriją, didinti savo prekės ženklo žinomumą itin konkrečioje, specifinėje auditorijoje, kuriai priklauso jūsų pirkėjas.

2. Lojalių pirkėjų būrimas

Socialiniai tinklai taip pat leidžia įsitraukti į bendravimą su savo sekėjais. Bendravimas skatina lojalumą ir augina pirkėjo pasitikėjimą prekės ženklu. Aplink prekės ženklą susibūrę pirkėjai dažniausiai ne vieną kartą perka su juo siejamas prekes, o suburti ir palaikyti ryšį su klientais socialiniuose tinkluose yra nesudėtinga.

3. Konkurencinis pranašumas rinkoje

Verslas, gebantis efektyviai išnaudoti socialinius tinklus, gali įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje. Socialiniai tinklai leidžia lengvai įgyvendinti įvairius kūrybinius sprendimus ir taip išsiskirti iš kitų prekės ženklų. Kuo prekės ženklo komunikacija socialiniuose tinkluose originalesnė, patrauklesnė, tuo daugiau jis dėmesio susilaukia iš sekėjų, kurie dažnai tampa ir lojaliais pirkėjais.

4. Geras kaštų ir naudos santykis

Prekės ženklo reklama socialiniuose tinkluose kainuoja daug kartų pigiau, nei tradicinėse reklamos priemonėse. Taip pat socialiniai tinklai reklamą leidžia nukreipti į labai konkrečią auditoriją (konkretaus miesto, amžiaus, pomėgių ir t.t. asmenis), todėl investicija sukoncentruojama labai tikslingai, gaunant maksimalią galimą naudą.

5. Didesnis klientų pasitenkinimas prekės ženklu

Dabar daugelis klientų, kuriuos nuvilia prekė, drąsiai tai išsako viešai, socialiniuose tinkluose. Tačiau šioje vietoje krizė gali tapti ir galimybe. Viešas malonus ir dėmesingas įsitraukimas į bendravimą su nusivylusiu klientu, papildomos prekės pasiūlymas ar netikusios prekės pakeitimas gali tapti teigiamu verslo pavyzdžiu, kuris padidins ir pasitikėjimą prekės ženklu bei jo prekėmis.

6. Greitas pardavimų skatinimas

Socialiniai tinklai padeda lengviau skatinti pardavimus ir suaktyvinti išpardavimus. Per įvairias akcijas, išpardavimus galima pasiekti ne tik greitos komercinės naudos, bet ir pritraukti naujų klientų. Šiuo metu socialiniuose tinkluose tampa populiarūs gyvi vaizdo pardavimai, kai tiesiogiai bendraujant su prekės ženklo Facebook puslapio sekėjais yra pristatomos ir parduodamos prekės.

7. Klientų pažinimas

Socialiniai tinklai sugeneruoja didelį kiekį duomenų apie klientus, kurie seka prekės ženklo puslapį socialiniuose tinkluose. Taip galima daug geriau pažinti savo klientus ir duomenis apie juos panaudoti priimant įvairius verslo sprendimus ir, pavyzdžiui, reklamos biudžetą bei reklamos turinį orientuoti tik į labai konkrečią auditoriją.

8. Didesnis klientų srautas į internetinę parduotuvę

Kai internetinė parduotuvė nesulaukia pakankamo lankytojų srauto, mažėja ir pardavimai. Socialiniai tinklai leidžia lengvai nukreipti čia esančius lankytojus (tikslinę auditoriją, galimai besidominčia konkrečiomis prekėmis) į elektroninę parduotuvę. Didesnis lankytojų srautas ne tik gali užtikrinti didesnius pardavimus, bet ir teigiami atsiliepti internetinės parduotuvės reitingavimui Google paieškoje. Paspaudimai, pasidalinimai, „patinka“ reakcijos teigiamai veikia ir SEO optimizaciją, kuri padeda įgyti aukštesnes pozicijas Google paieškoje.

Partner1.lt profesionalai padės jums įžengti į socialinius tinklus

Šias ir kitas socialinių tinklų galimybes išnaudoti jūsų internetinėje prekyboje padės Partner1.lt profesionalai, kurie ne tik sukurs jūsų puslapį socialiniame tinkle Facebook, profesionaliai jį apipavidalins, atrinks jūsų prekės ženklo tikslinę auditoriją, sukurs kokybiškus, dėmesį traukiančius bei prekių pardavimus ir prekės žinomumą didinančius įrašus bei reklamą, bet ir realiu laiku analizuos, kurie įrašai ir reklamos buvo veiksmingiausi.

Ar esi pasiruošęs uždirbti daugiau?

Susikurk savo internetinę parduotuvę ir uždirbk internetu daugiau

Mus rasite

UAB „Partner1”
Savanorių pr. 363a.
Kaunas

Užduokite klausimą
Sekite mus
Nepraleiskite naujienų

UAB Partner1 © 2024. Visos teisės saugomos įstatymų.