Klientų atsliepimai

Didžiuojamės savo klientais, kurie yra drąsus, veržlūs ir tiki tuo ką daro. Mes jiems padedam siekti užsibrėžtų tikslų ir visi kartu tobulėjame. Prisijunk ir tu prie mūsų klientų rato - kartu pasieksime daugiau!

Social Media Marketing
"Puikiai atliktas darbas! Kokybiškai, greitai ir laiku. Partner1 galiu rekomenduoti, kaip patikimą paslaugų tiekėją."
P.Markevičius ir KO, UAB
Vadovas, Martynas Markevičius
"Partner1 greitai ir operatyviai atliko visus užsakytus darbus bei iškeltas užduotis. Bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir su šypsena :) Patikima įmonė, su savo specialistų komanda, atliks visus darbus ir užsakovai liks tikrai patenkinti."
Litechnija, UAB
Vadovas, Artūras Lokis
“Bendrdarbiaujame jau keletas metų ir esame patenkinti teikiamų paslaugų kokybe bei siūlomais sprendimais”
Eksma Optics, UAB
Marketingo vadovas, Daugirdas Kuzma
“Partner1 greitai ir kokybiškai įdiegė e-prekybos platformą, suteikė kokybiškus mokymus ir konsultacijas e-rinkodaros klausimais. Iškilus bet kokiai techninei problemai, įmonės specialistai greitai randa sprendimus. Rekomenduojame šią įmonę kaip patikimą ir ilgalaikį partnerį e-komercijos versle.”
Toolsta, UAB
Vadovas, Ernestas Marozas
"Partner1 greitai padėjo sukūrti invitamin.lt puslapį. Procesas vyko labai operatyviai. Į prašymus ar klausimus yra reaguojama iš karto, suteikiant profesionalų atsakymą ir pagalbą."
Invitamin.LT
Vadovas, Markas Plineris
“Partner1 kolektyvo patirtis, kompetencija bei atsakomybė padėjo sukurti produktą, atitinkantį mūsų lūkesčius. Jie padarė viską, ką žadėjo ir dar daugiau. Esame dėkingi už produktyvų bendradarbiavimą.”
HP Store.LT
Vadovas, Arnas Čeponis
Profesionalus aptarnavimas ir labai geri patarimai. Sėkmės Partner1 komandai!
E-Sampunai.LT
Vadovė, Eglė Kančienė
“Esame patenkinti ilgalaikiu bendradarbiavimu su Partner1, UAB. Greita komunikacija ir vertingi patarimai leido sukurti internetinę svetainę, kuri ženkliai padidino įmonės produkcijos pardavimus Didžiosios Britanijos rinkoje.
Ryterna UK LTD
RyternaGaragedDoors.co.uk
Dėkojame Partner1 už puikų bendradarbiavimą viso projekto metu. Džiaugiamės kokybišku galutiniu rezultatu ir teigiamais klientų atsiliepimais
Thermowave
Vadovas komercijai, Audrius pocius