Internetinių svetainių kūrimas

Tikriausiai jau niekam nebereikia pasakoti apie internetinės svetainės naudą ir interneto galią. Deja, tik dar ne visi supranta, kad šiai dienai jau neužtenka turėti gražią svetainę. Visi stengiasi būti geriausiais, bet norint išsiskirti iš konkurentų, reikia šiek tiek daugiau, nei gražiai įpakuotos prekės.

Internetinių svetainių techninės tendencijos

Vienas svarbiausių dalykų šiai dienai yra būti matomam paieškos sistemose pagal veiklą atspindintį raktinį žodį. Paieškos sistemų reitingavimo mechanizmai nuolat keičiasi ir vienas pagrindinių veiksnių yra:

  • Svetainės užkrovimo laikas
  • Svetainės dizaino pritaikymas mobiliems įrenginiams (planšetėms ir išmaniems telefonams)
  • Tinkamas turinio pateikimas
  • Vartotojų praleidžiamas laikas Jūsų svetainėje

Tam, kad pasiekti norimo rezultato Jums reikės tikrų profesionalų pagalbos. Turime sukaupę ne mažiau kaip 10 metų patirti internetinių projektų kūrimo srityje ir žinome kaip viską padaryti teisingai.

Interneto svetainės sprendimai

Diegiame pažangiausias pasaulyje turinio valdymo sistemas, kurios užtikrina greitą svetainės užkrovimo laiką, dizaino pritaikymą mobiliems įrenginiams ir optimizuotą internetinės paieškos sistemoms.

Internetinės svetainės dizainas

Galime pasiūlyti tiek individualius dizaino sprendimus, tiek ir dizaino šabloninius variantus, kurie yra kur kas pigesni, bet ne prastesni. Stengdamiesi taupyti kliento laiką ir pinigus, visada pasiūlome mažiausiai dvi sprendimo alternatyvas.

Susisiekite su mumis