Patikimi serveriai e-komercijai

Ar žinote, kad svetainės užkrovimo greitis, yra vienas pagrindinių veiksnių, kuris nulemia vartotojo apsprendimą pateikti užsakymą arba uždaryti svetainės langą?

Per daugiau nei 10 įmonės veiklos metų, teko susidurti su visais žinomiausiais Lietuvos hostingo paslaugų tiekėjais ir žinome, kurios paslaugos yra vertos dėmesio, o kurios tik trukdo verslui. Pradedant e-komercijos verslą, mes rekomenduojame rinktis didesnių pajėgumų Virtualius dedikuotus arba "Cloud" tipo serverius, kurie užtikrins didesnį svetainės užkrovimo greitį ir nenustos veikti esant didesniems lankytojų srautams.

Greitis

Stabilumas

Patikimumas

Padedame savo klientams pasirinkti tinkamiausius serverius e-komercijos verslui. Paruošiame darbui, optimizuojame ir sukonfigūruojame našiam darbui.

Mes tikime, kad greitai veikianti internetinės prekybos platforma yra labai svarbus veiksnys prieš pirkėjui apsisprendžiant ar pirkti prekę ar uždaryti svetainės langą.

Effective Copyrighting

Sukonfigūruojame serverius taip, kad jie krautųsi maksimaliai greitai ir efektyviai, atliekame streso testus ir sutaupome Jums daug pinigų nereikalingoms išlaidoms.

PATIKIMI VPS IR CLOUD SERVERIAI VERSLUI

Papasakokite savo idėją

ir mes padėsime Jums užauginti verslą

Atsliepimai

peržiūrėti visus