Thermowave.com

Mes Jums padėsime užauginti
internetinės prekybos verslą.

Internetinės prekybos sistema, kuri yra skirta maisto užsakymams ir pristatymui į namus. Taip pat išankstiniams maisto užsakymams ir atsiėmimui vietoje.

Ar žinojote, kad 52% pardavimų internetu įvyksta mobiliuoju telefonu ir šie skaičiai nuolatos auga. Todėl intuityvi e-parduotuvės mobili versija yra svarbus veiksnys.
Internetinės parduotuvės pritaikymas įvairiems įrenginiams turi didžiulę reikšmę pardavimams

Užduotis

Sukurti oficialią Thermowave.com internetinę rūbų parduotuvę, kuri leistų greitai ir patogiai pirkėjams iš viso pasaulio užsakyti įmonės gaminamą produkciją.

Sprendimas

Šiam tikslui pasiekti buvo naudojama patikima ir daug kartų išbandyta “Prestashop” e-komercijos sistema. Jos pagalba galima greitai ir kokybiškai sukurti ir paleisti internetinės prekybos projektą.  Taip pat buvo atliktas individualūs UX/UI dizaino projektavimas, grafinių elementų keitimas, pilnas individualaus dizaino programavimas bei testavimas.

Atlikti darbai:

  • Svetainės prototipo gamyba
  • Individualaus dizaino gamyba
  • Dizaino temos programavimo darbai desktop, tablet ir mobile versijoms
  • Įdiegta Paysera atsiskaitymo sistema.
  • Įdiegta Paypal atsiskaitymo sistema.
  • Įdiegta BrainTree kortelių atsiskaitymo sistema.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima. Vyksta konstruktyvus bendradarbiavimas ir yra numatyta atlikti nemažai įvairių sistemos tobulinimų.

Rezultatas

Sukurta moderni ir efektyvi internetinė parduotuvė, kuri kasdien apdoroja didelius kiekius užsakymų ir puikiai susitvarko su didžiuliu lankytoju srautu. Pagal mūsų preliminarias prognozes, manome, kad sistema gali be problemų įvykdyti keletą šimtų užsakymų per savaitę.

Kliento žodis

"Dėkojame Partner1 už puikų bendradarbiavimą viso projekto metu. Džiaugiamės kokybišku galutiniu rezultatu ir teigiamais klientų atsiliepimais"

Marketingo vadovas, Audrius Pocius

 

Kiti projektai

Peržiūrėti visus