ScottOiler.LT

Mes Jums padėsime užauginti
internetinės prekybos verslą.

Sukurta internetinė parduotuvė tarptautinės "ScottOiler" kompanijos gaminamiems produktams Pabaltijo šalyse.

Ar žinojote, kad 52% pardavimų internetu įvyksta mobiliuoju telefonu ir šie skaičiai nuolatos auga. Todėl intuityvi e-parduotuvės mobili versija yra svarbus veiksnys.
Užsakymų skaičius yra labai proporcingas investicijoms į rinkodarą

Užduotis

Sukurti internetinę parduotuvę, kurioje pirkėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos galėtų užsisakyti žymaus gamintojo Scottoiler produkciją. Ši produkcija yra naujiena rinkoje, todėl apie ją mažai kas žino. Tai yra gaminiai, kurie yra skirti automatiniam motociklo grandinės tepimui. Kadangi tai yra naujas produktas rinkoje, tad reikėjo sukurti reprezentatyviai atrodančią internetinę parduotuvę, kurioje ne tik būtų galima užsisakyti prekių, bet ir gauti riekiamos informacijos: video, instrukcijos ir t.t. Taip pat, iš kliento pusės, buvo pageidavimas sukurti tokį e-parduotuvės dizainą, kuris būtų identiškas arba labai panašus oficialios Scottoiler svetainės dizainui.

Sprendimas

Tam, kad pasiekti užsibrėžtus tikslus, įdiegėme "Prestashop" internetinės prekybos platformą, pritakėme dizainą pagal "Scottoiler" svetainės stilistiką ir pirmame puslapyje integravome video bloką, kuris vizualiai supažindintų pirkėjus su nauja produkcija. Papildomai buvo sukurta keletas puslapių, į kuriuos bus galima talpinti instrukcijas, nuorodas, video ir kitą medžiagą.

Sistemoje papildomai įdiegti šie moduliai:

  • Omniva pilna kurjerių ir paštomatų integracija, kuri veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat, toks įskiepis labai su paprastina ir pagreitina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į sistemą, automatinis paštomatų adresų atnaujinimas, lipdukų spausdinimas ir kitos funkcijos).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • Gyvos pagalbos modulis.
  • Skirtingos PVM skaičiavimo taisyklės pagal atskiras šalis kai perka Juridinis asmuo iš kitos EU valstbės (0% PVM).
  • Automatinis užsakymų eksportas ECXEL formatu ir siuntimas į buhalteriją.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima.

Rezultatas

Rezultatas buvo pasiektas gana greitai ir klientas liko patenkintas mūsų darbu. Visos numatytos funkcijos buvo sudiegtos ir belieka šiek tiek rimčiau užsiimti šio projekto rinkodara.

Kliento žodis

“"Puikiai atliktas darbas! Kokybiškai, greitai ir laiku. Partner1 galiu rekomenduoti, kaip patikimą paslaugų tiekėją."”

P.Markevičius ir KO, UAB
Vadovas, Martynas Markevičius

Kiti projektai

Peržiūrėti visus
There is no form with title: "Mailchimp - naujienų prenumerata". Select a new form title if you rename it.