Ryterna Garage Doors

Mes Jums padėsime užauginti
internetinės prekybos verslą.

Sukurta reprezentacinė svetainė su "Wordpress" sistema ir įdiegta "Prestashop" B2B sistema verslo partnerių užsakymo pateikimui.

Ar žinojote, kad 52% pardavimų internetu įvyksta mobiliuoju telefonu ir šie skaičiai nuolatos auga. Todėl intuityvi e-parduotuvės mobili versija yra svarbus veiksnys.
B2B užsakymo sistemos langas

Užduotis

Sukurti internetinę reprezentacinę svetainę, kurioje pirkėjai iš Didžiosios Britanijos galėtų greitai ir patogiai susipažinti su "Ryternos" gaminamais garažo vartais ir durimis. Antra užduotis buvo skurti verslo klientų (B2B) internetinę užsakymų platformą, kurios pagalba garažo vartų ir durų montuotojai iš UK galėtų internetu užsakyti reikiamos komplektacijos ir konfigūracijos gaminį.

Sprendimas

Sukurta Didžiosios Britanijos rinkai skirta individualaus dizaino internetinė svetainė “Ryternagaragedoors”.
Įdiegta Wordpress internetinės prekybos platforma ir įjungti reikalingiausi moduliai. Taip pat buvo atliktas individualus kiekvieno puslapio projektavimas, pagal kurį buvo kuriamas individualus dizainas. B2B sistemai buvo pasitelktas "Prestashop" sistemos branduolys, kurie leido sėkmingai įgyvendinti sudėtingai konfigūruojamus ir komplektuojamus garažo vartų ir durų gaminius b2b klientams.

Papildomai įdiegti moduliai:

  • B2B multi-dimencinių variantų modulis, skirtas UK partnerių užsakymo pateikimui;
  • Exel prekių importas, kurio pagalba galima greitai atnaujinti kainas ir likučius;
  • akcijų valdymo modulis;
  • lojalumo ir premijavimo B2B klientų modulis;
  • Uždara prisijungimo sistemą B2B klientams;
  • Skolų ir kreditų valdymo sistema B2B klientams.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima. Bendradarbiavimas vyksta penki metai ir yra numatoma atlikti dar nemažai įvairių darbų.

Rezultatas

Pasiektas teigiamas rezultatas, kuris leido įmonei pradėti aktyvius pardavimus Didžiosios Britanijos rinkoje. Nuolat yra gaunamos užklausos iš mažmenos klientų apie gaminamą produkciją ir galimus individualius sprendimus. Po svetainės antro atnaujinimo, smarkiai pagerėjo SEO rezultatai, užkrovimo greitis ir užklausų kiekis iš klientų.

Įgyvendinus antrą darbų etapą, labai supaprastėjo B2B klientų užsakymo pateikimo procesą. B2B partneriams nebereikia skambinti vadybininkams telefonu ir žodžiu diktuoti reikiamos prekės matmenų, komplektacijos ir konfigūracijos. Klientai sistemoje įveda aukštį, plotį, spalvą, gaminio tipą, kitus prekės parametrus(sekcijų kiekis, langų kiekis, ir t.t.) ir iškarto mato būsimo produkto kainą bei gamybos terminą.

Kliento žodis

“Esame patenkinti ilgalaikiu bendradarbiavimu su Partner1, UAB. Greita komunikacija ir vertingi patarimai leido sukurti internetinę svetainę, kuri ženkliai padidino įmonės produkcijos pardavimus Didžiosios Britanijos rinkoje.”

Ryterna UK LTD
Verslo plėtros vadovas, Karolis Bundza

Kiti projektai

Peržiūrėti visus
There is no form with title: "Mailchimp - naujienų prenumerata". Select a new form title if you rename it.