Aic.LT

Mes Jums padėsime užauginti
internetinės prekybos verslą.

Sukurta išskirtinio dizaino internetinė parduotuvė armijai ir civiliams, kurioje rasite įvairių prekių laisvalaikiui gamtoje ir išgyvenimui

Ar žinojote, kad 52% pardavimų internetu įvyksta mobiliuoju telefonu ir šie skaičiai nuolatos auga. Todėl intuityvi e-parduotuvės mobili versija yra svarbus veiksnys.

Užduotis

Sukurti internetinę parduotuvę, kurioje pirkėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos galėtų užsisakyti žymių pasaulio gamintojų laisvalaikio, ekipiruotės ar išgyvenimo prekių. Armijai ir Civiliams yra gana žinomas prekinis ženklas, todėl užduotis buvo nenukrypti nuo logotipo spalvų ir dizainą padaryti tokį, kuris atspindėtų karinę dvasią. Taip pat, nemažas dėmesys buvo sutelktas užsakymo proceso paprastumui ir mobilios versijos tobulinimui.

Sprendimas

Tam, kad pasiekti užsibrėžtus tikslus, įdiegėme "Oxid e-sales" internetinės prekybos platformą, pritaikėme dizainą pagal "Armijai ir Civiliams"  logotipo stilistiką.

Sistemoje papildomai įdiegti šie moduliai:

  • Omniva pilna kurjerių ir paštomatų integracija, kuri veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat, toks įskiepis labai su paprastina ir pagreitina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į sistemą, automatinis paštomatų adresų atnaujinimas, lipdukų spausdinimas ir kitos funkcijos).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • Sujungimas su buhalterine sistema.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Rezultatas

Rezultatas buvo pasiektas gana greitai ir klientas liko patenkintas mūsų darbu. Visos numatytos funkcijos buvo sudiegtos ir jau ilgą laiką yra vykdoma sėkminga e-prekyba.

Kliento žodis

Komunikacija projekto metu buvo neperkrauta ir savalaikė. Tilpome į terminus ir biudžetą, darbų kokybė atitiko lūkesčius.

Baltijos Arsenalas, UAB
Vadovas, Raimondas Vaidogas

Kiti projektai

Peržiūrėti visus
There is no form with title: "Mailchimp - naujienų prenumerata". Select a new form title if you rename it.