Internetine parduotuvė spalvotoskojines.LT

Sukūrėme internetinę parduotuvė “spalvotoskojines.LT”. Internetinė parduotuvė sukurta naudojant “OpenCart” e-prekybos platformą. Dizainas pilnai pritaikytas visiems mobiliems įrenginiams ir įdiegti reikalingiausi moduliai efektyviai e-prekybai. Taip pat buvo paruoštas ir sukonfigūruotas dedikuotas serveris greitesniam internetinės parduotuvės veikimui ir saugumui užtikrinti.

Vieno žingsnio apsipirkimas

Internetinės parduotuvės tikslas yra parduoti kuo daugiau prekių – šiam tikslui pasiekti, įdiegėme supaprastintą užsakymo mechanizmą – vieno žingsnio apsipirkimą. Šio modulio dėka, apsipirkimas labai supaprastėja ir tampa daug greitesnis, neerzina pirkėjo ir tuo pačiu didina pardavimus.

DPD kurjerių integracija

Greitam užsakymų apdorojimui ir išsiuntimui – atlikome tiesioginę integraciją su DPD kurjerio sistema. Pardavėjui tereikia keleto mygtukų paspaudimu patvirtinti užsakymą, atsispausdinti siunčiamos pakuotės lipduką ir iškviesti kurjerį.

Mr. Tango apmokėjimų sistema

Greitas ir paprastas būdas apmokėti klientams už prekes – įdiegti Mr. Tango mokėjimų modulį, kuris apjungia visus įmanomus Lietuvos bankų integracijas į vieną vietą.

Gyvos pagalbos modulis

Taip pat įdiegėme galimybę suteikti e parduotuvės klientams bendrauti su pardavėju realiu laiku ir tokiu būdu skatinti prekybą, bei didinti e-parduotuvės patikimumą.

 

Norite pradėti efektyviai prekiauti internetu?

Jei Jus domina E-parduotuvių kūrimas – kreipkitės.

Susisiekite su mumis

 

Panašūs projektai